top of page

PVC membrānas

“Protan” jumta konstrukcijas, kur virsējā slānī izmantotas ūdensizturīgās membrānas un kas spēj izturēt dažādus laika apstākļus (lietu, ultravioleto starojumu, vēju, kā arī augstas un zemas temperatūras), parasti dēvē par bezapdares vai atklātajiem jumtiem. Šo jumtu sistēmas parasti veido nesošais klājs, tvaika aizsargslānis, siltumizolācija un polimēra jumta membrāna. Vienkārtas jumtu sistēmu izmantošana bezapdares jumtu klāšanā ir izdevīga galvenokārt tāpēc, ka īpašniekam vai arhitektam ir neierobežotas iespējas dizaina izvēlē, nezaudējot ūdens izturības līmeni.

Membrānas ir teicams risinājums jumtiem, ieskaitot jumtus ar vairākiem padziļinājumiem uz līdzenas, slīpas un izliektas virsmas. Tās ir pieejamas vairākās standarta krāsās un var tikt ražotas pēc īpaša pasūtījuma. Arhitektoniski trīsstūra vai omega formas profili, kas ar karstu gaisu piekausēti pie jumta klājuma membrānas, veiksmīgi imitē tradicionālās metāla jumta sistēmas par daudz zemākām izmaksām. Šīs membrānas tiek izmantotas jaunu māju jumtu klāšanai, dzīvokļu jumtu konstrukcijās, vecu jumtu renovācijai, lēzeniem jumtiem, kā arī lielām rūpniecības un tirdzniecības ēkām, privātmājām, kas būvētas pēc dažādiem projektiem u.c. Pateicoties “Aldeko” profesionāļu precīzajai darbībai, “Protan” jumtu segumu uzlikšana neaizņem daudz laika. Jumtu klāšanas darbus var veikt visu gadu jebkurā gadalaikā.

“Protan” jumtu segumi tiek stiegroti ar audekla poliestera plātni, tie ir elastīgi un noturīgi pret UV-starojumu, iztur ļoti zemas temperatūras, tie ir viegli, tajā pašā laikā izturīgi.

“Aldeko” piedāvājumā ir:

  • “PROTAN” SE (jumta seguma),

  • “PROTAN” GT (terases seguma) un 

  • “PROTAN” G, GG (apgriezto jumta segumu) tipa membrānas. 


Mehāniskajos stiprinājuma veidos “Protan” SE tiek izmantots, kā galvenais materiāls. Tas sastāv no trim kārtām, kuras veido vienmērīgu, stipru un viendabīgu jumta segumu.

jumta-membranas.png
bottom of page